Kiedy wyszedł z basenu, złapałem nogę i wsunął pod nią

"Yes Sir!" Monica odpowiedział wyszła z jacuzzi, a jej nagie ciało lśniące od wilgoci.

Kiedy wyszedł z basenu, złapałem nogę i wsunął pod nią. Za pomocą kilku szybkich rzutki mojego języka, I dokuczał jej cipki. body-1263068_1280.jpg Monica chichotał jak mój język docierane przed jej clit. I lekko uderzyła jej tyłek, "Idź pod prysznic sexy!" Żartowałem.

Na 37, ona był znakomity! Jej 5 '6 ", 115lb rama jeszcze wygląd kobiety znacznie młodsza. Jej $ 6000 36C piersi były tylko kosmetycznie wzmocniona część jej ciała. Kiedy odeszła, jej połowy długość tyłu czerwonawo brązowe włosy lekko dmuchnął w wieczornym wietrze. Jej idealnie sercowaty ass kołysała się tam iz powrotem z każdym wdzięku kroku. Byłem szczęściarzem, błogosławiony z żoną i córką, które były dwie najpiękniejsze kobiety na świecie; a ja kurwa ich obu!

Monica szybko zniknął w domu. Kiedy prysznic, Wyłączyłem jacuzzi, zastępuje pokrywę i szybko prysznic w łazience na dole.

W tym czasie udałem się na górę do naszej sypialni, Monica leżał nagi, spread eagle na naszej king-size.

"Czy bad girl gotowy do jej kara?" Spytałem surowo.

"Aha" Monica odpowiedziała niewinnie płacz głosem.

Siedząc na brzegu łóżka, ja gestem Monica kłamać całym kolanie. Ulegle, Monica przesunął się z łóżka i umieszczone naprzeciwko siebie moich ud. Gdy to zrobiła, poruszyła do przodu, aż jej piersi zwisały przed zewnętrzną nogę.

Gdy znalazła się w położeniu, kiedyś moją lewą rękę, by chwycić ją za nadgarstki.

"Czy to, że jesteś trochę dziwka dzisiaj?", Zapytałem.

"Tak jest"

"Czy jesteś kiciuś zmoknąć? Chciałeś pieprzył dzisiaj, prawda? "Spytałem.

"Tak. Potrzebowałem cock Sir! "Odparła, udając głos wstydu.

"Co się dzieje z małymi dziewczynkami, gdy są złe Monica?"

"Oni się karze" powiedziała ze smutkiem.

Kiedy odpowiedział, uniosłem prawą rękę w powietrzu i uderzył mocno policzki tyłek. Głośny "olewa" echem w całym naszym pokoju.

Monica skrzywił się gorącym bólu zastrzelony przez nią.

Jeszcze raz uderzyła jej tyłek mocno, natychmiast widząc czerwone ślady w obrys dłoni pojawiają.

Monica szlochała cicho, rozdarta pomiędzy bólu i przyjemności. Gdy to zrobiła, biodra zaczął szlifować o moją nogę.

Po pięciu czy sześciu dobrych przypomina formę, ja cicho prowadził moją ręką po jej policzkach, masując czerwone pręgi. Monica uniosła biodra, odsłaniając ściśle ogolone cipki.

Jako jej cipki przedstawiła się, delikatnie włożony palec między jej miękkich fałd, kolejny mój gruby cyfrowy górę iw dół, czując jej ciepło.

Monica jęknął jak czuła moje kochające palce pieszczą jej piękne kobiecość.

"Nie sądzę, że mój mały kurwa jeszcze nauczył jej lekcji" powiedziałem, utrwalając nasze gry role-play. I kontynuował: "Połóż się na łóżku!"

Monica ponownie spełnione, ustawiając się rozprzestrzeniać-Eagle w środku łóżka.

I szybko pobrać zestaw 4 skórzanymi paskami wiążącymi z naszego "zabawka" szuflady i umieszcza je na nadgarstkach i kostkach Moniki. Po zabezpieczeniu każdy pasek wiążący do łóżka, zakryła oczy przerośnięty czarnym jedwabny szal.