Moja cudowna żona, moje niegrzeczne

Moja cudowna żona, moje niegrzeczne, slutty dyrektor banku żona Kto by błysnął jej cipki do nowego pracownika banku leżą teraz zawiązanymi oczami, a wiąże się z naszym łóżku. Była gotowa do odbioru większej kary. couple-731890_1280.jpg Oświetlenie dwa wanilii pachnące świece, ja okrakiem żonę, delikatnie siadając na jej podbrzuszu. Jej biust stał pionowo i jej sutki były wyprostowane w oczekiwaniu.

"O mój Boże!" Monica wyszeptał usłyszała ruchem jednorazowe zapalniczki. Wiedziała, co było w sklepie i przypływ podniecenia płynął przez jej ciało.

Odzyskiwanie jedną ze świec, ja manewrować go na prawej piersi. Powoli przechylając świecę, mały strumień gorącego wosku kaskadowo w powietrzu na jej sutek.

Jej ciało wzdrygnął się na chwilę, jak ona niech się jęk rozkoszy. Nie można przenieść, Monica łukowate plecy.

Powoli przeniósł świecę do lewej piersi i powtórzył cały proces. Ponownie, Monica piszczeć z erotycznych bolesnej przyjemności.

Jak świeca nadal produkować więcej roztopiony wosk, powoli pracował mój drogę w dół jej płaski brzuch. Przy każdym kontakcie z gorącym woskiem, jej szybkość oddychania wzrasta. Monica zawsze pochodzi podniecenie seksualne z umiarkowanym bólem i świeca woskowa była jedna z jej ulubionych.

Na więcej niż jeden raz w przeszłości, że dotarł do orgazmu poprzez połączenie stymulacji wosku świecy i tantryczny podobnego bezwładności biodrach.

Praca moją drogę w dół, zmysłowo nalał stopionej cieczy na Moniki gładko ogolone cipki wargi. Jak ja, gorący wosk nawiązał kontakt z jej obrzęk clit. Monika krzyknęła: "O Boże!"

I nadal karać żonę przez piętnaście czy dwadzieścia minut więcej, ani razu nie dotykając jej z każdej części mojego ciała spodziewać, kiedy usiadł na niej.

Gdy wosk suszone, powoli obrane ją z jej skóry, delikatnie całując czerwone plamy powstałe z gorącego wosku. Samo w sobie, to było dla niej wzbudza ponieważ wyciągnął na cienkiej sierści wokół jej sutki, a na jej brzuchu.

Z Monica wciąż wiąże się z łóżka, umieszczony się między nogami. Moje ramiona były zbyt szerokie, aby umożliwić mi dostęp do jej kopiec więc byłem zmuszony podnieść ją do góry i połóż nogi na moich ramionach.

W położeniu, zacząłem dmuchać delikatnie w jej mokrej cipki. Zimne powietrze przed jej ciepłym, wilgotnym clit zmusiło ją skręcać.

"Proszę mi smakuje" błagała.

Nie odpowiadając, powoli rozprzestrzeniać usta od siebie i nadal delikatnie dmuchać na nią, drażni ją bezlitośnie. Z każdym oddechem, Monica będzie jęczeć "Mmmm, tak!"

Bez ostrzeżenia, zatrzymałem się i wspiął się na naszym łóżku. Monica usłyszał mi otworzyć drzwi sypialni. Mimo to z zawiązanymi oczami, nie mogła zobaczyć, co się dzieje.

"Co robisz?" Zapytała.

Nie odpowiedziałem.

"Kochanie, co się dzieje?" Zapytała ponownie.

Znowu nie odpowiedział.

Monica wyczuwała ktoś był już w pokoju.

Kiedy odetchnął znowu mówić, nagle poczuła się częścią Tongue jej pełne wargi cipki.

"O mój Boże. Mmmm! "Wykrzyknęła.

W oczach moich oczach było niesamowite. Bez wiedzy Monica, miałem otwarte drzwi aby zasygnalizować Lynn nadszedł czas, żeby wejść na naszą grę.

Lynn nie poszedł do domu jej przyjaciółki. Zamiast Była cierpliwie czekają na mój sygnał, szybki telefon komórkowy, jak wyszedłem z prysznicem, przemycić z powrotem do domu.

Teraz przede mną, moja piękna mała dziewczynka została zmysłowo lizanie cipki matki.

Lynn delikatnie rozprowadzić wargi jej mama i prześledzić jej język wzdłuż wewnętrznej skóry, najpierw się po prawej stronie, a następnie w dół po lewej stronie. Jako jej język circumnavigated kopiec matki, ona delikatnie śmigały jej język przeciwko clit Moniki.

"O Boże ... mmmmmm, Tak!" Jęknęła, wciskając głowę w poduszkę i wyginając ją z powrotem.

Lynn był już nagi jak weszła do pokoju. Umieszczony między nogami matki, jej nogi były posadzone na ziemi. Pochylił się w talii, jej jędrne, okrągłe ass wystawały zachęcająco w powietrzu.

Monica nie miał pojęcia, kto niósł jej takiej przyjemności, ale wiedziała, że ​​tylko kobieta może być tak zmysłowy, jak kochać, jak wiedza o tym, jak osiągnąć ten erotyczny chore.

Nie udało mi się stanąć niezaangażowane. I umieszczony sobie za moją córką.